Brotel s.r.o logo
Nad Sady 6/1120 , 141 00 Praha 4 || tel. 257 090 101 || info@brotel.cz

Přístupové systémy

Kompletně dodáme, nainstalujeme a zajistíme údržbu přístupového systému založeného na systému INFOS od společnosti Cominfo a.s.


»Aplikace INFOS

access

Systém INFOS představuje ucelený balík softwarových aplikací využívajících identifikačních prvků, zejména karet, v různých oblastech firemních, bezpečnostních i jiných činností.
Od řízení a definování vstupů a vjezdů, přes zpracování docházky, evidenci návštěvníků, ovládání parkovišť, řízení výtahů až po řešení objednávkového i restauračního stravování, obsluhu automatů na výdej stravy a nápojů, vyhodnocení časové náročnosti zakázek, identifikace výrobků a dalších oblastí.

Příslušné programové moduly systému INFOS plně podporují síťový provoz. Podle požadavků a podmínek lze aplikace provozovat jako jednouživatelské nebo víceuživatelské s více počítači a podporou sítí LAN, případně WAN. Jednotlivé aplikace systému INFOS jsou určeny pro instalaci na PC stanicích s operačními systémy MS Windows XP, 2000, NT, Me a 98.

Produktový katalog


Turnikety a branky

bar

Všechny komponenty hardware a turniketů jsou konstruovány s důrazem na uživatelský komfort, odolnost proti poškození a vysokou kvalitu. round
Součástí kontrolovaných vstupů do objektu nebo do jednotlivých placených prostor je turniket. Jedná se o zařízení, které jako jediné separaci zajisti, aby se každý návštěvník identifikoval vlastní vstupenkou. Uvolnění průchodů probíhá na základě autorizace přes snímač (čárkového kódu nebo bezkontaktních čipů). Uživatel si s ohledem na požadovaný komfort může zvolit mezi elektromechanickou či motorem poháněnou jednotkou.
rexon K dispozici je řada variant podle velikosti a typu, povrchové úpravy či možnost speciálního designu.


  · turniket BAR   · turniket ROUND   · turniket REXON   · branka PEGAS   · EASYGATE