Brotel s.r.o logo
Nad Sady 6/1120 , 141 00 Praha 4 || tel. 257 090 101 || info@brotel.cz

Profil firmy

budova

Společnost Brotel s.r.o. vznikla v roce 1997 transformací společnosti Martin Brothánek - Brotel, která byla dodavatelem telekomunikační techniky a služeb již od roku 1991. S tím, jak se během posledních několika let měnil svět komunikací, měnilo se i zaměření firmy původně orientované na lokální pobočkové ústředny.
Postupná integrace hlasových a datových služeb a velká poptávka zákazníků po zajištění komplexního servisu v oblasti elektronické komunikace vedly po roce 2002 k výraznému rozšíření působnosti společnosti směrem k informačním technologiím.

Díky tomu Vám dnes můžeme nabídnout následujícící služby:
» poradenství v oblasti telekomunikací a informačních technologií
» zajištění hlasové komunikace v rámci firmy (dodávka a servis VoIP i klasických digitálních ústředen)
» instalaci a správu serverů i uživatelských PC
» připojení firmy na internet
» zajištění bezpečného přístupu zaměstnanců do firemní sítě po Internetu (VPN)
» tvorbu WWW prezentace a její umístění na Internet (pomůžeme Vám s výběrem vhodného hostingu)
» vytvoření webové aplikace na zakázku
» zabezpečení vnitrofiremní komunikace prostředky elektronické pošty, instant messagingu a groupwaru
» realizaci metalických, optických i bezdrátových sítí
» montáž slaboproudých zařízení
» instalaci přístupových a kamerových systémů


Nejsme obchodníci, ale poskytovatelé služeb. Naším cílem není prodej zboží, ale řešení potřeb zákazníků v oblasti komunikace a zpracování dat. Systémy, které dodáváme, servisujeme po celou dobu jejich nasazení. Se svými klienty budujeme dlouhodobé vztahy založené na vzájemné důvěře a respektu.

Přesvědčte se o tom, že stále existují firmy, které si váží svých zákazníků. Obraťte se na nás se svými potřebami a my pro Vás navrhneme řešení na míru a srozumitelně Vám vysvětlíme všechny jeho přednosti i případná omezení. Svěřte nám realizaci a my celý projekt dotáhneme do úspěšného konce a podpoříme Vaše podnikání.


Podporujeme open source

V rámci naší firmy již mnoho let používáme software s otevřeným zdrojovým kódem a úspěšně jej nasazujeme také u našich zákazníků. Oceňujeme přitom nejen cenovou dostupnost, ale především kvalitu a obrovskou flexibilitu open source aplikací. Nejsme však jen pasivními uživateli produktů, které jsou povětšinou výsledkem nezištné práce mnoha dobrovolníků, ale snažíme se k jejich rozvoji přispět svým dílem. Jsme autory oficiálních českých překladů aplikací eGroupWare, ByteHoard a Tine 2.0. Podrobnosti naleznete zde